Василије Милосављевић - Златна рука јуниорске кошарке

Датум: 31. Avgust 2019 20:52 Категорија: Достигнућа

Василије Милосављевић, ученик другог разреда Средње школе у Звечану и дугогодишњи  чалан пионирске селекције кошаркашког клуба ,, Трепча" из Косовске Митровице од 2. септембра наставља даље своја усавршавања и каријеру у италијанским клубом ,,JBC  Junior Curtatone".

Како наводе из кошаркашког клуба ,, Трепча", Василије је потписао четворогодишњи уговор и већ 3. септембра лети за Љубљану где ће га преузети челници клуба, након чега ће се придружити екипи на припремама за предстојећу сезону.

Средња Школа из Звечана, његови школски другови и колектив школе, овом приликом му честитају и желе пуно успеха у његовој будућој каријери, да буде марљив и примеран кошаркаш као што је био ученик и у нашој школи.

Напред, Василије !