Додатна подршка школама у превенцији ширења епидемије - филм

Датум: 24. Septembar 2020 01:48 Категорија: Новости

Обавештавамо Вас да је у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут", Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, припремљен видео материјал (филм) намењен ученицима основних и средњих школа са кључним препорукама за безбедан боравак у школи.

Мере превенције, корона вирус

Датум: 21. Septembar 2020 20:17 Категорија: Новости

Опште, превентивне мере заштите од Корона вируса.
Делујмо превентивно, заштитимо се!

Санитарно – еколошки техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:46 Категорија: Новости

Трећи образовни профил, занимање на подручју рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА је САНИТАРНО - ЕКОЛОШКИ ТЕХНИЧАР.

Лабораторијски техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:36 Категорија: Новости

Други образовни профил - занимање у оквиру подручја рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА у нашој школи је ЛАБОРАТОРИЈСКИ ТЕХНИЧАР.

Здравствени неговатељ

Датум: 12. Maj 2020 18:20 Категорија: Новости

Представљамо вам друго подручје рада, ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНУ ЗАШТИТУ и први образовни профил, занимање на овом подручју рада, ЗДРАВСТВЕНИ НЕГОВАТЕЉ.

Техничар за дигитилну графику и интернет обликовање

Датум: 12. Maj 2020 16:52 Категорија: Новости

Представљамо вам прво подручје рада, ХЕМИЈУ, НЕМЕТАЛЕ И ГРАФИЧАРСТВО и образовни профил, занимање ТЕХНИЧАР ЗА ДИГИТАЛНУ ГРАФИКУ И ИНТЕРНЕТ ОБЛИКОВАЊЕ.

Промоција школе

Датум: 12. Maj 2020 16:27 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, будући средњошколци и посетиоци нашег сајта у наредним сатима и данима, упознаћемо вас са образовним профолима- занимањима, за која се ученици стручно образују и оспособљавају у нашој школи.

Светски дан књиге и ауторских права

Датум: 23. April 2020 23:50 Категорија: Новости

СВЕТСКИ ДАН КЊИГЕ И АУТОРСКИХ ПРАВА

Данас се обележава светски Дан књиге и ауторских права, 23. априла сваке године, а одлука о томе донета је на Генералној конференцији Унеска у Паризу 1995. године.

Мере превенције, корона вирус

Датум: 11. Mart 2020 15:57 Категорија: Новости

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Р.С издало је препоруке у функцији превенције ширења евентуалне инфекције Корона вируса (covid-19), које школе треба да примењују.

Национални дан књиге -28. Фебруар

Датум: 11. Mart 2020 15:44 Категорија: Новости

У Средњој школи у Звечану, 28. фебруара 2020. у школској библиотеци у сарадњи са библиотекарком школе, Мајом Вучковић Сталетовић,  проф. српској језика и књижевности, Јеленом Николић и ученицима  школе, обележен је Међународни дан књиге, под слоганом ,,Читајмо гласно".