ЛАЗАРЕВА СУБОТА (ВРБИЦА)

Датум: 29. Maj 2022 18:53 Категорија: Новости

На велики православни  празник Лазарева субота (Врбица), 16. априла 2022. године, наши ученици у црквеној сали при храму Св. Великомученика Димитрија у Косовској Митровици,

Национални дан књиге

Датум: 20. Mart 2022 00:48 Категорија: Новости

"Кад отвориш књигу, отвори се срце..."

Национални дан књиге ,,Читајмо заједно"

Датум: 12. Mart 2021 20:26 Категорија: Новости

Као и претходних година, у циљу Националног дана књиге 28-ог фебруара,  под слоганом “Читајмо гласно”, са поносом вам представљамо  нашу школску библиотеку која симболише сигурно уточиште наших ученика где уживају у многобројној литератури различитих  наслова и садржаја.

Додатна подршка школама у превенцији ширења епидемије - филм

Датум: 24. Septembar 2020 01:48 Категорија: Новости

Обавештавамо Вас да је у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут", Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, припремљен видео материјал (филм) намењен ученицима основних и средњих школа са кључним препорукама за безбедан боравак у школи.

Мере превенције, корона вирус

Датум: 21. Septembar 2020 20:17 Категорија: Новости

Опште, превентивне мере заштите од Корона вируса.
Делујмо превентивно, заштитимо се!

Санитарно – еколошки техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:46 Категорија: Новости

Трећи образовни профил, занимање на подручју рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА је САНИТАРНО - ЕКОЛОШКИ ТЕХНИЧАР.

Лабораторијски техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:36 Категорија: Новости

Други образовни профил - занимање у оквиру подручја рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА у нашој школи је ЛАБОРАТОРИЈСКИ ТЕХНИЧАР.

Здравствени неговатељ

Датум: 12. Maj 2020 18:20 Категорија: Новости

Представљамо вам друго подручје рада, ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНУ ЗАШТИТУ и први образовни профил, занимање на овом подручју рада, ЗДРАВСТВЕНИ НЕГОВАТЕЉ.

Техничар за дигитилну графику и интернет обликовање

Датум: 12. Maj 2020 16:52 Категорија: Новости

Представљамо вам прво подручје рада, ХЕМИЈУ, НЕМЕТАЛЕ И ГРАФИЧАРСТВО и образовни профил, занимање ТЕХНИЧАР ЗА ДИГИТАЛНУ ГРАФИКУ И ИНТЕРНЕТ ОБЛИКОВАЊЕ.

Промоција школе

Датум: 12. Maj 2020 16:27 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, будући средњошколци и посетиоци нашег сајта у наредним сатима и данима, упознаћемо вас са образовним профолима- занимањима, за која се ученици стручно образују и оспособљавају у нашој школи.