Предавања

Семинар "Час по мери детета"

Датум: 24. Decembar 2019 01:53 Категорија: Предавања

Час по мери детета

21. децембра 2019. године у Средњој школи у Звечану, одржан  је семинар, стручно усавршавање запослених.

Стоп насиљу и злостављању

Датум: 08. Decembar 2019 12:39 Категорија: Предавања

Заштита деце и ученика од насиља у образовно – васпитним установама је сложени процес у ком учествују сви запослени, деца / ученици, родитељи / старатељи, као и локална заједница.
Један од приоритетних задатака је да се  у образовно – васпитним установама створе услови за безбедно одрастање и заштиту  деце од насиља.

Еколошка радионица: Зелени корак !

Датум: 22. April 2019 22:06 Категорија: Предавања

Удружење спортских риболоваца „Рибар“ одржало је еколошку радионицу са ученицима прве године Средње школе у Звечану поводом 22.априла дана планете Земље.

Стоп дрогама ! Твоје НЕ мења све !

Датум: 11. April 2019 20:51 Категорија: Предавања

Министарство просвете, науке и технолошког развоја  у сарадњи са Министарством здравља Р. Србије, од ове, текуће, школске године, покренуло је акцију у превенцији употреба дрога код ученика у образовно – васпитним установама.

Твоје мало неком живот значи

Датум: 01. Januar 2019 12:46 Категорија: Предавања

Ово је први међународни пројекат који се реализује у нашој школи на наше велико задовољство. У жељи да и наше школе буду учеснице овог предивног међународног пројекта пријавили смо се за учешће.

Обука наставника за вођење електронског дневника

Датум: 17. Decembar 2018 21:30 Категорија: Предавања

Данас, 17.12.2018. године у нашој школи одржан је први део обуке, наставника, општеобразовних предмета, за вођење електронског дневника.Наша школа од другог полугодишта школске 2018/2019. године, почиње са реализацијом образовно-васпитног рада, кроз евиденцију путем есДневника.

Превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих

Датум: 11. Decembar 2018 18:17 Категорија: Предавања

Од 7 до 9.децембра 2018. године у Средњој школи у Звечану одржан је семинар, стручно усавршавање наставника. Тема: ,,ВЕШТИНЕ ЗА АДОЛЕСЦЕНЦИЈУ – превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих.”

Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења

Датум: 04. Decembar 2018 01:09 Категорија: Предавања

1.децембра 2018. године у Средњој школи у Звечану одржан је семинар, стручно усавршавање наставника.
Тема семинара је била ,, Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења: Паметни телефон као наставно средство 21. века.” у организацији Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању из Ниша.

16.Новембар Међународни дан толеранције

Датум: 16. Novembar 2018 08:43 Категорија: Предавања

Данас, 16. новембра, 2018. године, одржано је предавање на тему толеранције. Шта је толеранција? Може ли се толеранција научити и да ли је могуће уважавати туђе мишљење погледајте у прилогу.

Знањем против насиља и трговине људима

Датум: 09. Oktobar 2018 23:24 Категорија: Предавања