Иницијатива

Крос РТС-а

Датум: 02. Oktobar 2023 21:58 Категорија: Иницијатива

Крос  РТС-а „Кроз Србију“  почео је у 10:05 часова, на знак министарке просвете, госпође, др Славице Ђукић Дејановић.

ПИЛОТ ПРОЈЕКАТ ДРЖАВНА МАТУРА

Датум: 29. April 2022 12:15 Категорија: Иницијатива

У периоду од 5. до 8. априла 2022. године и наша школа је учествовала у пилот пројекту Државна матура.

ДАНИ ЕДУКАТИВНОСТИ МЛАДИХ ПРЕДУЗЕТНИКА (Израда бизнис плана)

Датум: 29. April 2022 10:52 Категорија: Иницијатива

Едукативна радионица за такмичење-израда бизнис плана,  одржала у уторак 22. марта 2022. године у просторијама Митровачког двора у Косовској Митровици у организацији Савеза проналазача Србије, на којој су узели учешће и ученици наше школе у пратњи проф. Јелене Орловић.

Чувам те

Датум: 21. April 2021 21:35 Категорија: Иницијатива

Под покровитељством Владе Реиублике Србије и Кабинета председнице Владе, марта 2021. године, почела је са радом Национална платформа „Чувам те“, као прва национална платформа за превенцију и заштиту од насиља у школама у Републици Србији.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља

Датум: 24. Februar 2021 16:32 Категорија: Иницијатива

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се 24. фебруара 2021. године као и сваке године последње среде у фебруару  под називом „Дан розих мајицаˮ.

ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ

Датум: 22. April 2020 14:48 Категорија: Иницијатива

ДАН  ПЛАНЕТЕ  ЗЕМЉЕ
На данашњи  дан обележава се Дан посвећен нашем дому, планети Земљи.

Дајте крв! Улепшајте дан себи и другима!

Датум: 11. Mart 2020 15:53 Категорија: Иницијатива

3. marta 2020. godine u Opštini Zvečan organizovana je akcija dobrovoljnog davanja krvi.

#trashtag изазов ! Изазивамо Економско - трговинску школу у Косовској Митровици

Датум: 24. April 2019 23:07 Категорија: Иницијатива

Ученици наше школе, уз помоћ својих професора, педагога и директора, не престају са својим активностима - напротив, овога пута изазивамо "Економско - трговинску школу у Косовској Митровици".

#trashtag изазов: Очистимо свој град

Датум: 04. April 2019 19:40 Категорија: Иницијатива

Ученици трећег разреда наше школе на образовном профилу, санитарно - еколошки техничар, заједно са професорком, Милојевић Маријаном, спровели су акцију чишћења простора око школске зграде, на путу до спортских терена Основне школе "Вук Караџић" у Звечану, као и простор на самом терену и игралишту.