Учење на даљину

Препорука за слободно време

Датум: 05. April 2020 14:07 Категорија: Учење на даљину

Драги ученици, на доленаведеним линковима можете посетите музеје, изложбе, похађати курсеве, дигиталне библиотеке, филмске фестивале, виртуелне туре музеја и позоришта итд.
Све у циљу употпуњавања слободног времена, које има и едукативни карактер...

Уживајте !

РАСПОРЕД НАСТАВЕ НА ПОРТАЛУ РТС ПЛАНЕТА ЗА СЛЕДЕЋУ НЕДЕЉУ 23-27.03.2020

Датум: 22. Mart 2020 19:51 Категорија: Учење на даљину

На порталу Ртс Планета  https://rtsplaneta.rs/video/list/category/516/  изашао је распоред за следећу недељу.

Microsoft Тeams - платформа за наставу на даљину

Датум: 19. Mart 2020 10:34 Категорија: Учење на даљину

У складу са дописом Министарства просвете, науке и технолошког развоја број 601-00-9/2020-01 од 16.03. обавештавамо Вас да је у припреми платформа Microsoft Тeams прилагођена за учење на даљину (са осталим услугама Microsoft Office 365) коју Министарство просвете, науке и технолошког развоја успоставља и администрира у сарадњи са компанијом Microsoft. Платформа се успоставља за потребе школа и погодна је за израду образовних материјала и учење на даљину. Напомињемо да је компанија Microsoft учинила платформу бесплатном за све школе у Републици Србији, како у току кризног периода, тако и касније.

Учење на даљину

Датум: 18. Mart 2020 15:12 Категорија: Учење на даљину

Поштовани родитељи, драги ученици, од понедељка 23. марта 2020. године званично крећемо са наставом и  учењем на даљину.

РТС Планета

Датум: 16. Mart 2020 18:49 Категорија: Учење на даљину

Учење на даљину у основним и средњим школама почиње сутра, 17. марта. За све основце образовни садржаји биће емитовани на Трећем програму РТС-а, а сви емитовани часови биће доступни и на платформи РТС Планета, саопштило је Министарство просвете.