Вест

Стоп дрогама ! Твоје НЕ мења све !

Датум: 11. April 2019 20:51 Категорија: Предавања

Министарство просвете, науке и технолошког развоја  у сарадњи са Министарством здравља Р. Србије, од ове, текуће, школске године, покренуло је акцију у превенцији употреба дрога код ученика у образовно – васпитним установама.

#trashtag изазов: Очистимо свој град

Датум: 04. April 2019 19:40 Категорија: Иницијатива

Ученици трећег разреда наше школе на образовном профилу, санитарно - еколошки техничар, заједно са професорком, Милојевић Маријаном, спровели су акцију чишћења простора око школске зграде, на путу до спортских терена Основне школе "Вук Караџић" у Звечану, као и простор на самом терену и игралишту.

21.Март светски дан особа са Дауновим синдромом

Датум: 21. Mart 2019 23:22 Категорија: Новости

Светски дан особа са Дауновим синдромом симболично се обележава 21. марта, јер је у основи овог генетског поремећаја присутност 3 хромозома уместо 2, на 21  хромозомском пару.

Чеп за хендикеп

Датум: 08. Mart 2019 00:08 Категорија: Новости

Srednja skola Zvecan

Средња Школа у Звечану придружила се акцији прикупљања чепова у којем учествује више од око 650 предшколских установа, око 800 основних школа, 220 средњих школа, министарстава, амбасада, преко 580 друштвено одговорних компанија и предузетника из целе Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине.

План надокнаде часова

Датум: 07. Mart 2019 22:35 Категорија: Новости

Због продуженог зимског распуста, Средња Школа у Звечану обавештава ученике, наставно особље и родитеље да ће се изгубљени наставни часови и дани надокнадити по следећем плану.

Узорковање и проучавање разних сојева бактеријских култура

Датум: 04. Februar 2019 21:51 Категорија: Настава

У оквиру блок наставе из предмета:  Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом, ученици друге године, на смеру Лабораторијски техничар, у школској лабораторији  су  изводили следеће вежбе.

27.Јануар Савиндан у нашој школи

Датум: 28. Januar 2019 18:16 Категорија: Новости

Свечаним програмом Средња школа у Звечану обележила је школску славу Савиндан, ломљењем славског колача уз жито и усклик нашем просветитељу.

27.Јануар школска слава Свети Сава

Датум: 27. Januar 2019 02:56 Категорија: Новости

Српска православна црква данас слави дан свог утемељивача. Од половине 19. века Савиндан се слави као школска слава. Свети Сава је слављен и као заштитник заната.

Твоје мало неком живот значи

Датум: 01. Januar 2019 12:46 Категорија: Предавања

Ово је први међународни пројекат који се реализује у нашој школи на наше велико задовољство. У жељи да и наше школе буду учеснице овог предивног међународног пројекта пријавили смо се за учешће.

Обука наставника за вођење електронског дневника

Датум: 17. Decembar 2018 21:30 Категорија: Предавања

Данас, 17.12.2018. године у нашој школи одржан је први део обуке, наставника, општеобразовних предмета, за вођење електронског дневника.Наша школа од другог полугодишта школске 2018/2019. године, почиње са реализацијом образовно-васпитног рада, кроз евиденцију путем есДневника.