Вест

Републичко такмичење у малом фудбалу

Датум: 13. Decembar 2018 19:29 Категорија: Достигнућа

9. и 10. децембра 2018. године, одржано је републичко такмичење у малом фудбалу (футсалу) у Чачку. На такмичењу је учествовало укупно 8 екипа, док су екипе биле подељене у две групе. У нашој групи, играле су средње школе из Суботице, Врања и Крагујевца.

Превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих

Датум: 11. Decembar 2018 18:17 Категорија: Предавања

Од 7 до 9.децембра 2018. године у Средњој школи у Звечану одржан је семинар, стручно усавршавање наставника. Тема: ,,ВЕШТИНЕ ЗА АДОЛЕСЦЕНЦИЈУ – превенција злоупотребе психоактивних супстанци и ризичног понашања младих.”

Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења

Датум: 04. Decembar 2018 01:09 Категорија: Предавања

1.децембра 2018. године у Средњој школи у Звечану одржан је семинар, стручно усавршавање наставника.
Тема семинара је била ,, Употреба мобилних апликација за побољшање квалитета наставе и учења: Паметни телефон као наставно средство 21. века.” у организацији Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању из Ниша.

1.Децембар Светски дан борбе против сиде

Датум: 01. Decembar 2018 11:05 Категорија: Новости

Данас, 1.децембра,  обележава се Светски дан борбе против сиде и то је прилика да се људи широм света уједине у борби против ХИВ-а, покажу подршку према људима који живе са ХИВ/АИДС-ом и сете се оних који су умрли.

16.Новембар Међународни дан толеранције

Датум: 16. Novembar 2018 08:43 Категорија: Предавања

Данас, 16. новембра, 2018. године, одржано је предавање на тему толеранције. Шта је толеранција? Може ли се толеранција научити и да ли је могуће уважавати туђе мишљење погледајте у прилогу.

Средња школа у Звечану првак Косова и Метохије у малом фудбалу

Датум: 15. Novembar 2018 21:56 Категорија: Достигнућа

Данас, 15. новембра, 2018. године, Средња школа у Звечану постала је првак Косова и Метохије у малом фудбалу, на међуокружном првенству, средњих школа у школској 2018/2019. години

Ми смо Ученички парламент

Датум: 10. Novembar 2018 16:56 Категорија: Новости

Ученички парламент је законом загарантована формална институција, која ученицима омогућава демократски начин удруживања ради заступања интереса свих ученика у школи, као и учешће ученика у доношењу одлука које се њих непосредно тичу.

8.Новембар Дан просветних радника

Датум: 10. Novembar 2018 16:19 Категорија: Новости

8. новембар у Србији, обележава се као Дан просветних радника. Просветни радници Средње школе у Звечану, обележили свој празник на скроман и оригиналан начин.

Окружно такмичење у организацији Савеза за школски спорт

Датум: 03. Novembar 2018 00:49 Категорија: Достигнућа

У петак. 2. новембра 2018. године, одржано је окружно такмичење у малом фудбалу у организацији Савеза за школски спорт. Такмичење је одржано у Балон сали у Звечану где је уједно наша школа била и домаћин такмичења.

63. Међународни београдски сајам књига

Датум: 26. Oktobar 2018 23:02 Категорија: Новости

У четвртак, 25.октобра 2018. године, ученици и професори школе, у организацији Општине Звечан, посетили су 63. Међународни београдски сајам књига.