Еколошка радионица: Зелени корак !

Датум: 22. April 2019 22:06 Категорија: Предавања

Удружење спортских риболоваца „Рибар“ одржало је еколошку радионицу са ученицима прве године Средње школе у Звечану поводом 22.априла дана планете Земље.

Прваци Косова и Метохије у баскету

Датум: 17. April 2019 21:16 Категорија: Достигнућа

Данас, 17. априла, 2019. године, Средња школа у Звечану постала је првак Косова и Метохије у баскету у категорији 3 на 3, на међуокружном првенству, средњих школа у школској 2018/2019. години.

Прочитај

Окружно такмичење из Српског језика и језичке културе

Датум: 14. April 2019 11:15 Категорија: Новости

Јуче је у нашој школи, 13.04.2019 год. са почетком у 12.00 часова, одржано Окружно такмичење из Српског језика и језичке културе, где је Средња школа у Звечану била у улози школе домаћина.

Прочитај

Ово је прва медаља и пехар, али не и последња, трудићу се да их освајам све више и више

Датум: 12. April 2019 23:03 Категорија: Достигнућа

Лука Радевић је ученик првог разреда Средње школе у Звечану на образовном профилу санитарно – еколошки техничар, и члан Кик Бокс Клуба 028 из Косовска Митровице.

Прочитај

Стоп дрогама ! Твоје НЕ мења све !

Датум: 11. April 2019 20:51 Категорија: Предавања

Министарство просвете, науке и технолошког развоја  у сарадњи са Министарством здравља Р. Србије, од ове, текуће, школске године, покренуло је акцију у превенцији употреба дрога код ученика у образовно – васпитним установама.

#trashtag изазов: Очистимо свој град

Датум: 04. April 2019 19:40 Категорија: Иницијатива

Ученици трећег разреда наше школе на образовном профилу, санитарно - еколошки техничар, заједно са професорком, Милојевић Маријаном, спровели су акцију чишћења простора око школске зграде, на путу до спортских терена Основне школе "Вук Караџић" у Звечану, као и простор на самом терену и игралишту.

21.Март светски дан особа са Дауновим синдромом

Датум: 21. Mart 2019 23:22 Категорија: Новости

Светски дан особа са Дауновим синдромом симболично се обележава 21. марта, јер је у основи овог генетског поремећаја присутност 3 хромозома уместо 2, на 21  хромозомском пару.

Чеп за хендикеп

Датум: 08. Mart 2019 00:08 Категорија: Новости

Srednja skola Zvecan

Средња Школа у Звечану придружила се акцији прикупљања чепова у којем учествује више од око 650 предшколских установа, око 800 основних школа, 220 средњих школа, министарстава, амбасада, преко 580 друштвено одговорних компанија и предузетника из целе Србије, Црне Горе и Босне и Херцеговине.

План надокнаде часова

Датум: 07. Mart 2019 22:35 Категорија: Новости

Због продуженог зимског распуста, Средња Школа у Звечану обавештава ученике, наставно особље и родитеље да ће се изгубљени наставни часови и дани надокнадити по следећем плану.

Прочитај

Узорковање и проучавање разних сојева бактеријских култура

Датум: 04. Februar 2019 21:51 Категорија: Настава

У оквиру блок наставе из предмета:  Микробиологија и паразитологија са епидемиологијом, ученици друге године, на смеру Лабораторијски техничар, у школској лабораторији  су  изводили следеће вежбе.