63. Међународни београдски сајам књига

Датум: 26. Oktobar 2018 23:02 Категорија: Новости

У четвртак, 25.октобра 2018. године, ученици и професори школе, у организацији Општине Звечан, посетили су 63. Међународни београдски сајам књига.

Ова регионално највећа манифестација посвећена књизи бави се промоцијом књижевног стваралаштва и образовања, културном разменом са иностранством и покретањем актуелних књижевних и друштвених питања.

Неформално познат као празник књиге, Сајам књига сваке године угости најзначајније домаће и бројне иностране писце и издаваче, који представљају своја стара издања и актуелну продукцију.

Важно обележје Сајма књига је богат пратећи програм. Кроз бројне промоције, презентације, предавања, округле столове и трибуне, стручној и широкој публици учесници представљају низ тема важних за књижевност, издаваштво и културу.

Како је изгледаo 63 Meђународни београдски сајам можете про​верити на линку испод.