Средња школа у Звечану првак Косова и Метохије у малом фудбалу

Датум: 15. Novembar 2018 21:56 Категорија: Достигнућа

Данас, 15. новембра, 2018. године, Средња школа у Звечану постала је првак Косова и Метохије у малом фудбалу, на међуокружном првенству, средњих школа у школској 2018/2019. години

Средња школа у Звечану пласирала се након победе на међуокружном такмичењу, које је организовано, данас у Лапљем Селу у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Савеза за школски спорт, Министарства омладине и спорта Републике Србије на даље, републичко такмичење.

У финалу смо играли против Економско - трговинске школе из Грачанице.

У регуларном делу утакмице, било је нерешено 0:0, али након извођења пенала, Средња школа из Звечана је савладала другопласирану Економско - трговинску школу из Грачанице.

Наша школа се пласирала за даље, републичко такмичење, које ће бити одржано у Чачку.

Професорима физичког васпитања, тиму ученика и директору, честитамо на успеху и желимо срећу у даљем такмичењу.