Прваци Косова и Метохије у баскету

Датум: 17. April 2019 21:16 Категорија: Достигнућа

Данас, 17. априла, 2019. године, Средња школа у Звечану постала је првак Косова и Метохије у баскету у категорији 3 на 3, на међуокружном првенству, средњих школа у школској 2018/2019. години.

Међуокружно првенствo одржано је у Косовској Митровици у школској сали Основне школе "Бранко Радичевић" у коме је учествовало укупно 10 екипа, где је Средња школа из Звечана освојила прво место победивши, Гимназију и  Техничку школу из Вучитрна, Економско-трговинску школу из Косовске Митровице, Медицинску школу из Лапљег села  и у финалу Гимназију из Косовске Митровице.

Овом победом Средња школа  се пласирала на Републичко такмичење које ће се одржати 09.05.2019. године у Београду.

Победничка тројка била је у саставу: Никола Балдини, Страхиња Јовановић и Владимир Јовановић.

Професору Орловић Бојану и нашим ученицима честитамо на постигнутом успеху и желимо пуно среће у даљем такмичењу.