И ове школске године прваци Косова и Mетохије у баскету 3 Х 3

Датум: 05. Decembar 2019 19:49 Категорија: Достигнућа

5. децембра 2019. године, Средња школа у звечану постала је првак Косова и Метохије у баскету 3х3 освојивши прво место на међуокружном првенству средњих школа у школској 2019/2020. години.

Међуокружно првенство одржано је у Косовској Митровици у Хали спортова у коме је учествовало укупно 8 екипа са територије Косова и Метохије,Где је Средња школа из Звечана освојила прво место, победивши у финалу екипу Гимназије из Косовске Митровице.

Нашим ученицима Јовановић Владимиру, Миладиновић Богдану, Павићевић Александру и Балдини Николи, на челу са  проф. физичког васпитања, Родољубом Радовановићем, честитамо на успеху и освојеном првом месту и уједно желимо пуно успеха у  среће на предстојећој олимпијади, која ће бити одржана у Новом Саду.