Одлука Министарства просвете

Датум: 30. Avgust 2021 15:08 Категорија: Обавештење

Обавештавамо вас да је новим пресеком кризног штаба Србије, територија Косова и Метохије уврштена у црвену зону.

Чувам те

Датум: 21. April 2021 21:35 Категорија: Иницијатива

Под покровитељством Владе Реиублике Србије и Кабинета председнице Владе, марта 2021. године, почела је са радом Национална платформа „Чувам те“, као прва национална платформа за превенцију и заштиту од насиља у школама у Републици Србији.

Национални дан књиге ,,Читајмо заједно"

Датум: 12. Mart 2021 20:26 Категорија: Новости

Као и претходних година, у циљу Националног дана књиге 28-ог фебруара,  под слоганом “Читајмо гласно”, са поносом вам представљамо  нашу школску библиотеку која симболише сигурно уточиште наших ученика где уживају у многобројној литератури различитих  наслова и садржаја.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља

Датум: 24. Februar 2021 16:32 Категорија: Иницијатива

Међународни дан борбе против вршњачког насиља обележава се 24. фебруара 2021. године као и сваке године последње среде у фебруару  под називом „Дан розих мајицаˮ.

Исказивање интерсовања за вакцинисање против COVID-19

Датум: 15. Januar 2021 13:55 Категорија: Обавештење

Обавештавамо Вас да јс потребно, уколико сте заинтересовани за имунизацију да се за исту пријавите на портал еУправе  https://euprava.gov.rs/usluge/6224  најкасннје до недеље, 17. јануара 2021. године, ради реализације плана вакцинације надлежног органа.

Европска недеља кодирања 2020

Датум: 28. Oktobar 2020 02:02 Категорија: Достигнућа

Удружење наставника "Доситеј Обрадовић" из Београда сваке године организује Смотру истраживачких радова "Истраживањем до знања" за ученике основних и средњих школа.

Ми имамо шампиона!!!

Датум: 14. Oktobar 2020 01:47 Категорија: Достигнућа

Ученица првог разреда наше школе Магдалена луковић , постала је првак Србије у дисциплини "low kick" (кик бокс) у категорији кадета (-65кг), на првенству Србије, одржаном у Београду.

Додатна подршка школама у превенцији ширења епидемије - филм

Датум: 24. Septembar 2020 01:48 Категорија: Новости

Обавештавамо Вас да је у сарадњи Министарства здравља, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, Института за јавно здравље "Др Милан Јовановић Батут", Светске здравствене организације и УНИЦЕФ-а, припремљен видео материјал (филм) намењен ученицима основних и средњих школа са кључним препорукама за безбедан боравак у школи.

Мере превенције, корона вирус

Датум: 21. Septembar 2020 20:17 Категорија: Новости

Опште, превентивне мере заштите од Корона вируса.
Делујмо превентивно, заштитимо се!

Повратак ђака у школске клупе

Датум: 21. Septembar 2020 17:33 Категорија: Обавештење

Данас, након шест месеци и по први пут у овој школској години, за ученике Косова и Метохије, међу којима су и  ученици наше школе,  Средње школе у Звечану огласила су се школска звона.
Драги наши ученици, желимо вам срећан повратак у школске клупе, остајте нам здраво, уз поштовање свим мера заштите.