Нова школска година

Датум: 01. Septembar 2020 02:19 Категорија: Настава

Због лоше епидемиолошке ситуације на територији Косова и Метохије, препорука Министарства просвете, науке и технолошког развоја Р.С. је да основне и средње школе од првог септембра почну са онлајн наставом.

Санитарно – еколошки техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:46 Категорија: Новости

Трећи образовни профил, занимање на подручју рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА је САНИТАРНО - ЕКОЛОШКИ ТЕХНИЧАР.

Лабораторијски техничар

Датум: 12. Maj 2020 18:36 Категорија: Новости

Други образовни профил - занимање у оквиру подручја рада ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНА ЗАШТИТА у нашој школи је ЛАБОРАТОРИЈСКИ ТЕХНИЧАР.

Здравствени неговатељ

Датум: 12. Maj 2020 18:20 Категорија: Новости

Представљамо вам друго подручје рада, ЗДРАВСТВО И СОЦИЈАЛНУ ЗАШТИТУ и први образовни профил, занимање на овом подручју рада, ЗДРАВСТВЕНИ НЕГОВАТЕЉ.

Техничар за дигитилну графику и интернет обликовање

Датум: 12. Maj 2020 16:52 Категорија: Новости

Представљамо вам прво подручје рада, ХЕМИЈУ, НЕМЕТАЛЕ И ГРАФИЧАРСТВО и образовни профил, занимање ТЕХНИЧАР ЗА ДИГИТАЛНУ ГРАФИКУ И ИНТЕРНЕТ ОБЛИКОВАЊЕ.

Промоција школе

Датум: 12. Maj 2020 16:27 Категорија: Новости

Поштовани родитељи, будући средњошколци и посетиоци нашег сајта у наредним сатима и данима, упознаћемо вас са образовним профолима- занимањима, за која се ученици стручно образују и оспособљавају у нашој школи.

Препорука за слободно време

Датум: 28. April 2020 00:54 Категорија: Обавештење

Драги ученици и посетиоци наше странице,
иако смо сви чекали лепо време како бисмо били напољу и дружили се, због тренутне ситуације од нас се очекује нешто потпуно другачије: што мање дружења и остајање у кући.

Светски дан књиге и ауторских права

Датум: 23. April 2020 23:50 Категорија: Новости

СВЕТСКИ ДАН КЊИГЕ И АУТОРСКИХ ПРАВА

Данас се обележава светски Дан књиге и ауторских права, 23. априла сваке године, а одлука о томе донета је на Генералној конференцији Унеска у Паризу 1995. године.

ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ

Датум: 22. April 2020 14:48 Категорија: Иницијатива

ДАН  ПЛАНЕТЕ  ЗЕМЉЕ
На данашњи  дан обележава се Дан посвећен нашем дому, планети Земљи.

Допис

Датум: 15. April 2020 13:58 Категорија: Обавештење

Сугестије за активности оцењивања у предстојећем периоду учења на даљину